Hakkımızda

Ankara Çelik, itfaiye ve arama kurtarma sektörleri başta olmak üzere, kamu ve özel sektör projelerinin aranan ve tercih edilen yüklenicisi konumundadır. Lider dünya markalarının Türkiye mümessilliklerini yürütmekte olan firma, aynı zamanda ürün geliştirme ve imalat sahalarında da yatırımlar gerçekleştirmekte olup geniş bir ürün ve hizmet yelpazesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Talep ve ihtiyaçlarınıza cevap verirken en güncel teknolojik imkânların uzun yıllara dayanan bir tecrübe ile harmanlanmasını esas kabul eden Ankara Çelik, hizmet ve müşteri odaklı yaklaşımı ile yapıcı, çözüm sağlayıcı ve güvenilir bir işbirliği önermektedir.

Ankara Çelik firma genel merkezi Kozyatağı, İstanbul’da yer almaktadır ve şirket ana servis merkezi ile depoları da İstanbul’dadır.

Firmanın araç üstyapı imalat merkezi Kazan, Ankara’da açık ve kapalı alana haiz bir tesiste kurulmuştur.

Satış sonrası servis ve teknik destek faaliyetleri, ürün grupları bazında tasnif edilmiş olup, İstanbul ve Ankara’da yerleşik servis merkezleri yanında mobil servis üniteleri ile desteklenerek temin edilmektedir.

Türkiye genelinde sayısı 400’ü aşmış olan faal vaziyetteki bir araç parkına servis hizmeti sunmakta olan firma, mekanik, elektrik ve elektronik müdahale işlemlerine hızla cevap verebilecek altyapıya sahiptir.

Dünyanın dört bir yanından saygın üretici ve tedarikçilerle çalışmakta olan Ankara Çelik, pazar ihtiyaçlarını karşılamanın yanında global gelişme ve gereksinimlerin ışığında hareket ederek içinde bulunduğu pazarı şekillendirme, geliştirme ve yönlendirmeyi de hedefleri arasına katmıştır.